تعمیر جاروبرقی در فهیمی

در اکثر خانه ها و میان خانواده ها ، از جاروبرقی بسیار استفاده می شود. این وسیله پر کاربرد انقلابی در نظافت انواع مکان ها و اماکن ایجاد کرده. با این دستگاه می شود در کسری از ثانیه تمام آشغال ها و کثیفی ها را به خود میمکد و مکان مورد نظر را کاملا تمیز می کند. اما این وسیله پر کاربرد که بیشرت در خانه ها یافت می شود ، در مواقعی به طور کلی کار نمی کند و یا صدا هایی عجیب و از خود در می کند و یا حتی دود می کند. در این حالت باید تعمیر جارو برقی در فهیمی صورت گیرد تا دستگاه مثل قبل ، به بهترین شکل شروع به نظافت کند.

در این مقاله قصد داریم علت روشن نشدن و تعمیر جاروبرقی در فهیمی را برای شما شرح دهیم. پس حتما این مقاله را تا آخر بخوانید و هر مورد دیگری که در تعمیر جارو برقی در فهیمی می دانستید در قسمت دیدگاه یا کامنت ها برای ما بنویسید.

تعمیر جاروبرقی

روشن نشدن و تعمیر جاروبرقی در فهیمی

علت های بسیار در این که چرا جارو برقی روشن نمی شود وجود دارد. اول باید ببینمی ایراد از کجای ماجرا است و بعد شروع به تعمیر جاروبرقی در فهیمی  کنیم. در کل در این مقاله قصد داریم که روش های عیب یابی برای تعمیر جاروبرقی در فهیمی را برای شما بازگو کنیم.

  1. اول از همه پریز برق خانه خود را چک کنید تا ببیندی برق در آ« جریان دارد یا خیر. شاید اصلا نیاز به تعمیر جاروبرقی در فهیمی نیست. شاید برق ساختما ، افت ولتاژ و جریان داشته و نتوانسته تا موتور جاروبرقی را روشن کند. با یک اهم متر می تواند آن را اندازه گیری کنید. ولتاژ روی 250 ولت تنظیم کنیم و از طریق پراپ های آن ، ببینید که ولتاژ پریز در حد راه اندازی موتور آن است یا خیر.
  2. تست کنید که اصلا برق به قبل سیم جمع کن می آید یا خیر. در عمیر جاروبرقی اولین مرحله این است که ببینید دو شاخه و سیم مربطوه سالم است یا خیر. دستگاه را باز کرده و از طریق اهم متر و دوشاخه درون پریز ، بسیار با دقت تست کنید تا ببینید ولتاژ به دستگاه می رسد یا خیر. البته از طریق حالت بوق اهم متر می توانید ببینید که ولتاژ به قبل سیم جمع کن می رسد یا خیر. فقط کافی است تا یکی از سر های دو شاخه رو به یکی از پراپ ها و دیگری در قسمت پین های خارج شده از سیم جمع کن متشصل کنید. این کار رابریا سر دیگر دو شاخه و پین بعدی هم امتخان کنید. در صورت بوق زدن در هر دو حالت ، نشان دهنده این است که دو شاخه و سیم آن سالم است و ولتاژ به جاروبرقی می رسد و نیاز به تعمیر جاروبرقی در فهیمی از این قسمت نیست.
  3. در تعمیر جاروبرقی در فهیمی ، مشکل می تواند از خود سیم جمع کن نیز باشد. در قرقره مربوطه ممکن است که شما ، اتصالاتی که باید برق را از سیم جمع کن به مدار و دستگاه برساند ، ولتاژی رد و بدل نشود. حال در این صورت باید کمی پایه و پین های آن ها به حالت عمود خم کرده و تست کنیم که آیا مشکل بر طرف شد یا خیر. در غیر این صورت باید آن را یک متخصص تعیمر جاروبرقی ، تعمیر و یا کامل سیم جمع کن تعویض شود.
  4. مشکل از کیلد روشن خاموش نیز می تواند باشد. به این شکل که ولتاژ به درون سیم وسیم جمع کن و سایر مطعلقات رسیده ، ولی کلید کار نمی کند. برای تست کلید در تعمیر جارو برقی در فهیمی بایستی که شما از طریق اهم متر ، پل های کلید را یافته و آن را با کلید روشن خاموش تست کنید. در صورتی که کلید روشن باشد و از اهم صدای بوق شنیده شود ، کلید سالم است و در غیر این صورت کلید باید تعویض شود.

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در فهیمی ، مشکل از مدار و قطعات

  1. مشکل می تواند از رله جارو برقی باشد. در برخی از تعمیر جاروبرقی ها در فهیمی ، متخصصان این زمینه به مشکلات بهد از سالم بودن کلید می خورند. حال مرحله ای که باید تست شود ، رله است. این رله ممکن است در برخی از جاروبرقی ها وجود ندااشته باشد و یا به شکل توپولوژی ماسفت باشد. اما نکته این جاست که تست رله برای تعمیر جاروبرقی در فهیمی چیست؟ بایستی اول به طریق اهم متر رله را چک کنید ، سپس با قطع و وصل کرد ن کلید اصلی ، جاروبرقی را تست می کنیم. اگر روشن نشد ، رله را با توسط یک پیچ گوشتی عایق ، کلید قدرت آن را قطع می کنیم. در این حالت اگر جارو برقی روشن شد ، مشکل از رله است و نشان دهنده فرسوده شدن سیستم و ساختمان رله است و بایستی رله تعویض شود.
  2. در تعمیر جارو برقی در فهیمی لازم به ذکر است که ، تمام اجزا برقی آن به هم سری هستند و بایستی تمام آن ها در مدارد متصل باشند تا جاروبرقی شروع به کار کند. به عوان مثال اگر ترانزیستور و یا قطعه ذغالی از موتور اتصال کامل با آن را نداشته باشد ، به هیچ عنوان جاروبرقی کار نخواهد کرد. پس اول به وسیله اهم متر و سایر ابزار هایی که د راستای تست قطعات است را انجام دهید تا ببیند که آیا قطعات سالم هستند و یا اتصال با کدار را دارند. در غیر این صورت باید این کار را به یک متخصص این زمنیه در تعمیر جاروبرقی در فهیمی بسپارید.
  3. در این مرحله از تعمیر جاروبرقی در فهیمی باید به این اشاره کنیم که ، در صورت سوختن کامل این موتور ها ، با متصل کردن مستقیم موتو به برق ، موتور کار نخواهد کرد. به این صورت که هر کدام از اجرای داخلی آن اعم از آرمیچر و پیچک ها ایراد داشته باشند ، در اولین مرحله اجزا به آرامی شروع به خرابی (مرحله نیم سوز) و بعد در نقطه ای درجا به طور کلی موتور از کار می افتد. برای اینکه بتوانید مشکلات این موتور را برطف کنید و آن را در تعمیر جاروبرقی در فهیمی ، درست کنید ، بایستی با موتور های یونیورسال آشنایی و تخصص داشته باشید تا بتوانید آن را تعمیر کنید. در غیر این صورت کل پروسه تعمیر جارو برقی در فهیمی خود را به یک متخصص در این زمینه بسپاردید.

تعمیر جاروبرقی

شما می توانید برای تعمیر جاروبرقی در فهیمی خود در صورت تمایل ، با تیم وتعمیرگاه ما ، یعنی تعمیرستون در ارتباط باشید. ما همواره تعمیر لوازم های خانگی را با بهترین شکل و آگاهانه و تجربه بالایی که در این زمینه داریم انجام می دهیم.

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر جهت تعمیر جاروبرقی در فهیمی با ما در تماس باشید و در صورت وجود هر گونه نظر و یا پیشنهادی خوشحال می شویم ، که آن را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس: تهران، بلوار آیت الله کاشانی،بین خیابان عقیل و وفا آذر،جنب داروخانه شبانه روزی،برج البرز، پلاک 374، واحد یک

02144058847 و 02144058848 و 02144058849 و 09125253996

تعمیر جاروبرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست